Strona głowna  /  Rekrutacja 2018/2019

Dyrektor Miejskiego Przedszkola nr 6 w Ciechanowie informuje,
że rekrutacja do przedszkola na rok szkolny 2018/2019 będzie przebiegała w oparciu o:

•  Zarządzenie 15/2018 Prezydenta Miasta Ciechanów z dnia 15.01.2018r. w sprawie terminów postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, w tym terminy składania dokumentów na rok szk. 2018/2019 do publicznych przedszkoli prowadzonych przez Gminę Miejską Ciechanów.
  •  Uchwałę Nr 403/XXVIII/2017 Rady Miasta Ciechanów z dnia 24.02.2017r. w sprawie określenia kryteriów obowiązujących w postępowaniu rekrutacyjnym i postępowaniu uzupełniającym do samorządowych przedszkoli, dla których organem prowadzącym jest Gmina Miejska Ciechanów, wraz z liczbą punktów możliwą do uzyskania za poszczególne kryteria oraz określenia dokumentów niezbędnych do potwierdzenia tych kryteriów.

Zainteresowanych Rodziców prosimy o zgłaszanie się od dnia 22 stycznia br. do sekretariatu przedszkola.  Wniosek o przyjęcie dziecka do przedszkola wydaje się bezpośrednio w sekretariacie przedszkola lub można pobrać go ze strony internetowej.  W sekretariacie można uzyskać szczegółowe informacje odnośnie jego wypełnienia. Wnioski przyjmowane są do 23 lutego 2018 roku.

DO RODZICÓW DZIECI 6-LETNICH !

Na podstawie decyzji Prezydenta Miasta Ciechanów, Dyrektorzy szkół podstawowych zapewniają dzieciom odbywającym roczne przygotowanie do szkoły, opiekę świetlicową w czasie nie krótszym niż w przedszkolu.

Pliki do pobrania:

Wniosek o przyjęcie dziecka do przedszkola.doc

Oswiadczenia o spelnianiu kryteriów.doc

Harmonogram postepowania rekrutacyjnego na rok szkolny 2018/2019.docx