To takie proste!
Strona głowna  /  Galeria  /  Niebieski dzień u Smerfów
Niebieski dzień u Smerfów
data dodania: 2017-11-19

W ramach obchodów Kolorowych dni w grupie Smerfów i zabaw z kolorem niebieskim dzieci z grupy VII przeniosły się oczami wyobraźni do Krainy Smerfów. W tym dniu wszystko było niebieskie: dzieci przyszły w niebieskich ubraniach, przyniosły niebieskie przedmioty z domu a nawet niebieskie samkołyki – Hubert Chmieliński przyniósł niebieską smerfną galaretkę, smerfne pianki i niebieskie cukierki... Zabawę rozpoczeliśmy od zaproszenia dzieci do tańca przy Smerfnych Hitach. Po czym dzieci wspólnie wykonały plakat z przedmiotami w kolorze niebieskim. Następnie odgadły niebieskie zagadki, które ukryły się w niebieskich balonach oraz wspaniale rozpoznały przedmioty ukryte w tajemniczej walizce. Osiłek przygotował dzieciom ćwiczenia sprawnościowe, polegające na jak najszybszym przejściu przez niebieską szarfę. Malarz zaprosił dzieci do wykonania portretu smerfa.  Smerfetka porwała wszystkich do tańca na niebieskich krążkach. Na koniec wszystkie dzieci wiedziały już który woreczek jest niebieski i wspaniale poradziły sobie w ich segregowaniu. Po ciężkiej pracy udały się na poczęstunek, gdzie zjadły niebieską galaretkę przygotowaną przez Panią Marzenę Chmielińską - mamę Huberta Ch. Bardzo serdecznie dziękujemy w imieniu wszystkich Smerfików.

Strona: 1 2 3