To takie proste!
Strona głowna  /  Galeria  /  Zielony dzień u Smerfów
Zielony dzień u Smerfów
data dodania: 2017-11-12

W dniu 8.11.2017r. dzieci z grupy „Smerfów” w ramach cyklu Kolorowych dni obchodziły Zielony Dzień. Celem cyklu jest nauka rozpoznawania i nazywania podstawowych kolorów. Każdy przedszkolak oczywiście miał na sobie coś zielonego. Było dużo zabaw, gier i zadań związanych z tym kolorem, m. in. poznały, co może być zielone w naszym świecie, pomalowały farbami zielone żabki, smakowały zielonych smakołyków przyniesionych przez rodziców, a tu rodzice wykazali się niezwykłą kreatywnością: warzywa , owoce, galaretki, lizaki... Dziękujemy kochani Rodzice dzięki Państwu maluchy wspaniale bawiły się tego dnia. Największą atrakcją jednak była szalona zabawa – bitwa na zielone balony... :):):)

ZIELONY DZIEŃ był pierwszym z cyklu „KOLOROWYCH DNI” w grupie „Smerfów”. Kolejny dzień - DZIEŃ NIEBIESKI już 16 listopada.

Strona: 1 2