Strona głowna  /  Galeria  /  Dzień Dziecka w przedszkolu
Dzień Dziecka w przedszkolu
data dodania: 2017-06-05

1 czerwca z okazji Dnia Dziecka w naszym przedszkolu rozbrzmiewała wesoła muzyka. Zaraz po śniadaniu Kubuś Puchatek razem z Pandą zaprosiły dzieci do ogrodu przedszkolnego na wspólną zabawę w dniu ich święta. Uroczystość rozpoczęła Pani dyrektor, która przywitała dzieci i złożyła im najserdeczniejsze życzenia. Na cześć dzieci ciocie z grup wystrzeliły tuby strzelające płatkami kwiatów na przedszkolaków. Następnie zabawy sportowe poprowadzili Radek i tomek z MazoviaProActiv. Uśmiechnięte przedszkolaki z wymalowanymi kolorowo buźkami bawiły się razem z Kubusiem i Pandą przy skocznej muzyce. Najwięcej emocji wzbudził ostatni prezent - bajka wystawiona przez nauczycieli z przedszkola „Rzepka” Juliana Tuwima.