Strona głowna  /  Galeria  /  ,,Konkurs - zbiórka makulatury"
,,Konkurs - zbiórka makulatury"
data dodania: 2017-01-25

Ruszyła XIII edycja Konkursu – zbiórka makulatury

Z A P R A S Z A M Y

Państwa do wzięcia udziału we współzawodnictwie w zbieraniu makulatury. Powodzenie Konkursu zależy od zaangażowania nas wszystkich: dzieci, rodziców, nauczycieli. Wszyscy możemy wziąć w nim udział.

Wystarczy tylko zbierać makulaturę, przynieść ją do naszego przedszkola i pozostawić w oznakowanym miejscu. W przypadku większych ilości proszę o kontakt z sekretariatem przedszkola, który wskaże gdzie można zostawić makulaturę.

Czas trwania Konkursu – do 31 marca 2017 r.

Celem akcji jest uświadamianie dzieciom i młodzieży, że każdy człowiek swoim zachowaniem wpływa na środowisko – im więcej makulatury zbierzemy i przekażemy do powtórnego przetwarzania, tym więcej drzew zostanie dla następnych pokoleń.

Konkurs łączy w sobie kilka aspektów: poszanowanie zasobów natury, zainteresowanie odzyskiwaniem surowców wtórnych oraz aspekt społeczny. W zbieranie makulatury angażują się nauczyciele, uczniowie oraz ich rodziny.

Tylko dzięki aktywnej współpracy i zaangażowaniu wielu osób możemy osiągnąć sukces.

Koordynatorzy

Renata Robak

Ewa Więcka

Brak zdjęć w tej galerii