Strona głowna  /  Galeria  /  Leśne zwierzęta- Wystawa w bibliotece
Leśne zwierzęta- Wystawa w bibliotece
data dodania: 2016-11-13

Pewnego jesiennego dnia do grupy "Pszczòłek" zawitała Pani z biblioteki. Przyniosła bardzo dużo książek z obrazkami i opowiedziała o życiu zwierząt leśnych. Dzieci w wielkim skupieniu sluchały opowieści o codzienności z jaką stykają się mieszkańcy lasu. Znajdowały również na obrazkach wcześniej wymienione zwierzęta i ich rodziny. Następnie były zagadki przygotowane przez Panią z biblioteki i obrazki do pokolorowania. Spotkanie zakończyło się wielkim uściskiem i obietnicą kolejnych odwiedzin. Dzieci natomiast w podziękowaniu pokolorowały obrazki zwierząt wg własnej inwencji twórczej i uformowały z lekką pomocą Pani wspólną pracę. Następnie praca została zaniesiona do biblioteki i tam umieszczona w witrynie ku wielkiej radości Pań z biblioteki.