Strona głowna  /  Galeria  /  "Nakręć się na zdrowie"
"Nakręć się na zdrowie"
data dodania: 2016-08-03

19 maja 2016r. w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość pt. "Nakręć się na zdrowie", która podsumowała nasze działania zmierzające do uzyskania certyfikatu "Szkoły Promującej Zdrowie". Na uroczystości  zaproszonym gościom przedstawione zostały wyniki badań dotyczące standardu III "Przedszkole realizuje edukację zdrowotną i program profilaktyki  dla dzieci, nauczycieli i innych pracowników przedszkola  oraz dąży do poprawy skuteczności działań w tym zakresie" i  IV "Warunki oraz organizacja nauki i pracy  sprzyjają zdrowiu oraz dobremu samopoczuciu  dzieci, nauczycieli i innych pracowników przedszkola oraz współpracy z rodzicami", oraz porównanie wyników badań z 2012/2013 i 2015/2016r. Kolejna część prezentacji to prezentacja multimedialna, na której było widać nasze praktyczne działania z dziećmi. Później na scenę weszły przedszkolaki z każdej grupy i zaprezentowały swoje umiejętności aktorskie, a tematem występów było "Zdrowie". Na koniec zaprosiliśmy naszych gości na "Zdrowy" poczęstunek, na którym serwowaliśmy wyciskane z owoców i warzyw soki, pieczone jabłka, musy bananowe i truskawkowe, koreczki owocowe.