Strona głowna  /  Galeria  /  Bajka ,,Kopciuszek" grupa III
Bajka ,,Kopciuszek" grupa III
data dodania: 2016-04-16

1 kwietnia 2016r. w Miejskim Przedszkolu Nr 6 w Ciechanowie miało miejsce niecodzienne wydarzenie. Po raz pierwszy rodzice dzieci gr. III  pt. Przyjaciele Kubusia Puchatka wystawili przedstawienie teatralne pt. „Kopciuszek”.

Organizatorkami przedstawienia były nauczycielki: Ewelina Rostkowska  i Ewelina Jaworska. Całe przedstawienie było przygotowane bardzo profesjonalnie. Kostiumy, scenografia, a zwłaszcza gra aktorska wzbudziły wśród najmłodszej publiczności duży podziw. Dzieci były bardzo dumne ze swoich rodziców-aktorów, którzy bardzo dobrze odgrywali swoje role i włożyli całe swoje serca w ciężką pracę, przygotowania i próby do przedstawienia,  dając tym samym w końcowym efekcie ogromną radość najmłodszym widzom. Dzieci były zachwycone, a na ich twarzach pojawiał się nie tylko uśmiech, ale zachwyt i przejęcie. Nie mogą się już doczekać kolejnych przedstawień.

Dziecko jest najlepszym widzem i krytykiem, dlatego jeszcze raz gratulujemy i serdecznie dziękujemy oraz liczymy na dalszą współpracę.

Ewelina Rostkowska

Ewelina Jaworska