Strona głowna  /  Galeria  /  Wspólne kolędowanie w Grupie Muchomorków (18 grudnia 2015 r).
Wspólne kolędowanie w Grupie Muchomorków (18 grudnia 2015 r).
data dodania: 2016-01-31

Coroczną tradycją w grupie ,,Muchomorków” jest przygotowywanie przez dzieci Jasełek. Już od kilku dni nauczyciele wspólnie z przedszkolakami przygotowywali różnorodne stroje i dekoracje. Dzieci uczyły się wyznaczonych ról oraz tradycyjnych kolęd. Na jasełkowe spotkania zaproszono najbliższych członków rodzin naszych przedszkolaków. Piękne scenografie i kolorowe stroje sprawiły, że rodzice, zainteresowaniem słuchali małych aktorów. Jasełkowa szopka miała tradycyjną obsadę. Była: Maryja, św. Józef, malutkie dzieciątko Jezus, aniołowie, trzej królowie, pastuszkowie i śnieżynki. Szopka prezentowała się zdumiewająco, a występy przedszkolaków wywołały wzruszenie na twarzach zaproszonych gości. Zgodnie z tradycją, na koniec występów dzieci podzieliły się z najbliższymi białym opłatkiem, a po wspólnym kolędowaniu pod choinką czekały na wszystkich prezenty.