Strona głowna  /  Galeria  /  II miejsce grupy V w konkursie plastycznym
II miejsce grupy V w konkursie plastycznym
data dodania: 2015-06-28

Od kilku lat nasza placówka bierze udział w programie „Czyste Powietrze Wokół Nas” prowadzonym przez Powiatową Stację Sanitarno – Epidemiologiczną w Ciechanowie. W roku szkolnym 2014/2015 program ten wzbogacony został o konkurs plastyczny pt. „Dinuś kocha dzieci i nie pali” . Dzieci z grupy Krasnoludków pod kierunkiem Pani Małgosi Moderackiej wykonały konkursową maskotkę Dinusia z rolek po papierze toaletowym. Nasza praca spodobała się komisji oceniającej i zdobyliśmy II nagrodę. Wręczenie nagrody odbyło się 29.05.2015r. W budynku Sanepidu w ramach II miejsca dostaliśmy dla Placówki puchar, maskotkę, pluszowego misia i dwa wejścia dwu godzinne na Krytą Pływalnię MOSiR i do Centrum Zabaw Kreatywka.

Dzieciom gratulujemy sukcesu. Sponsorom dziękujemy za nagrody.

Brak zdjęć w tej galerii