Strona głowna  /  Galeria  /  Olimpiada kreatywności
Olimpiada kreatywności
data dodania: 2015-06-14

Dnia 09 czerwca 2015r. odbyła się w naszym przedszkolu I PRZEDSZKOLNA OLIMPIADA KREATYWNOŚCI.
Było wspaniale!!!
Wszystkie grupy przedszkolne spotkały się, by sprawdzić swoją pomysłowość, styl, charakter
oraz smak, z jakim wpływamy na zmiany w otaczającej rzeczywistości, czyli tzw.: KREATYWNOŚĆ!
Po 30 minutowym zmaganiu z zadaniami konkursowymi jury wyłoniło zwycięską grupę.
I miejsce i tytuł :" GIGA MISTRZA KREATYWNOŚCI " przypadł II grupie. Gratulacje Pani Ewo!
Imprezę uświetnił występ młodzieży z gimnazjum TWP, która wystawiła przedstawienie
sceniczne pt.: " Księżniczka na ziarnku grochu". Kunszt z jakim młodzież, pod kierunkiem
mgr B. Blantenberg, prezentowała scenę po scenie z tej pięknej baśni zasługuje na słowa
uznania i podziwu. BARDZO DZIĘKUJEMY!!!