Strona głowna  /  Aktualności  /  UWAGA RODZICE!!!
UWAGA RODZICE!!!
data dodania: 2019-04-09 10:58:42

Szanowni Rodzice !

Uprzejmie informuję, że od dnia 08.04.2019r.  (tj. poneidziałek)  nauczyciele i obsługa Miejskiego Przedszkola Nr 6 w Ciechanowie nie podjęli pracy i przystąpili do ogólnopolskiego strajku pracowników oświaty. W związku z tą sytuacją nie jestem w stanie samodzielnie zapewnić i zorganizować  opieki nad dziećmi w przedszkolu.

Jednocześnie trudno przewidzieć czas trwania strajku i sytuacja ta może się przedłużyć.  Będą Państwo na bieżąco informowani o wszelkich zmianach. Przepraszam za  utrudnienia i proszę o wyrozumiałość.

Barbara Derbin

Szanowni Rodzice...

Przypominamy, że opłaty za przedszkole należy dokonać do 15 kwietnia 2019r. tj. poniedziałek.